Telové mlieko Levanduľa 500 ml Bione Cosmetics

3 €
nie je skladom

Telové mlieko Levanduľa 500ml Bione Cosmetics. Veľmi ľahké, rýchlo sa vstrebávajúce telové mlieko, vďaka ktorému sa bude cítiť sviežo.

Produkt je zaradený v kategoriách Prírodná kozmetika Bione Cosmetics, Pleťové mlieka.

Charakteristika telového mlieka Levanduľa
Veľmi ľahké, rýchlo sa vstrebávajúce telové mlieko. Obsahuje regeneračné, zvláčňujúce a hydratačné zložky, ako sú alantoín, panthenol, glycerín a vzácne bambucké maslo.

Vplyvom poveternostných podmienokje pokožka namáhaná a vysúšaná. Uvoľňujú sa ,, stresové '' hormóny, ktoré spôsobujú deštrukciu vlastných podkožných štruktúr, čo má za následok stratu tonusu a pružnosti pokožky a vznik vrások. Telové mlieko pokožku zvláčni, hydratuje a doplní chýbajúce tuky. Alantoín a pantenol podporujú obnovu buniek pokožky, glycerín hydratuje, bambucké maslo premasťuje a zvláčňuje.

Po použití bude Vaša pokožka vláčna, napnutá, s hodvábnym leskom.

Zloženie telového mlieka Levanduľa
Telové mlieko je vyrobené ako extra ľahký emulgel, využitím moderného polymérneho stabilizačného systému, ktorý umožňuje znížiť obsah nežiadúcich a dráždivých emulgátorov až na úroveň 0,0% (bežné mlieka až 6%). Vďaka tomu mlieko pri roztieraní netvorí mydlový efekt, rýchlo sa vstrebáva a je veľmi jemné. Žiadny iný prípravok nemá zloženie ako BIONE - telové mlieko s vôňou levandule. Obsah tukovej fázy: 9% hm. min.

Krajina pôvodu
Česká republika

Obsah
500 ml

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty