Sprej na škvrny 100 ml Sonett

3,87 €
skladom

Sprej na škvrny Sonett si spoľahlivo poradí aj s odolnými škvrnami od krvi, ovocia, červeného vína aj kávy. Vďaka prírodnému zloženiu sú nečistoty spoľahlivo odstránené a zároveň je ochránený čistený materiál.

Produkt je zaradený v kategoriách Ekologické prostriedky na pranie.

O spoľahlivé odstránenie škvŕn sa postará kombinácia prírodných tenzidov a rastlinného alkoholu, ktoré preniknú hlboko do vlákien textilu a rozpustia zažranú nečistoty. Účinné zloženie spreja si poradí aj s tými najodolnejšími škvrnami od trávy, krvi, mastnoty, ale aj červeného vína a kávy.

Vďaka prírodnému zloženiu bez pridaných chemikálií sprej spoľahlivo odstráni nečistoty a zároveň je šetrný k čistenému textilu aj k životnému prostrediu.

Použitie: Sprej aplikujte priamo na škvrnu a nechajte 10 minút pôsobiť. Opláchnite čistou vodou či vyperte v práčke.

Upozornenie: Pred použitím na farebné prádlo najprv vyskúšajte jeho stálofarebnosť. Skladujte mimo dosahu detí.

Zloženie: Neiónové tenzidy (5-15%), Rastlinný alkohol (5-15%), Rastlinný glycerín (1-5%), Výťažok z vŕbovej kôry (1-5%), Citráty, Levanduľový olej, Éterický olej z listov šalvie , balzamicko prísady, Voda

Krajina pôvodu: Nemecko

Obsah balenia: 100ml

Certifikáty:

ECO CONTROL: Nemecký inšpekčný a certifikačný orgán EcoControl sa zameriava na kontrolu a zabezpečenie kvality bio produktov v oblasti prírodnej a bio kozmetiky. Pôsobí po celom svete a spolupracuje s veľkým množstvom partnerských organizácií, aby sa dosiahla maximálna odbornosti.
ECO GARANTIE: Eco Garantie je medzinárodný certifikát pre bio produkty. Má štandardy pre prírodnú kozmetiku, produkty pre osobnú hygienu i ekologické pracie a čistiace prostriedky. Spotrebiteľ, ktorý si kúpi produkt označený logom Eco Garantie si môžete byť istí, že produkt spĺňa prísne pravidlá pre udelenie tohto certifikátu, ktoré sú zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k prírode.
Vegáni: Logo so zelenou slnečnicou označuje výrobky celkom bez živočíšnych produktov a neboli testované na zvieratách. Udeľuje ho britská neziskovaná organizácie vegan Society založená na podporu filozofie a životného štýlu vegánstvo. Produkty musia spĺňať štandardy vegan Animal-free Standards.

Zásady ekologickej drogérie SONETT:
• Výrobky sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.
• Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka.
• Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu
• Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov
• Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty