SOAPHORIA Prášok z listov Tulsi

6 €
do 3 - 7 dní

Prášková maska & čistič na pleť sa výborne hodí na všetky typy pleti, najmä však na zmiešanú, mastnú a problenatickú.

Produkt je zaradený v kategoriách Pleťové masky a čističe, Prírodná kozmetika SOAPHORIA.

PRÁŠOK Z LISTOV TULSI

Tulsi alebo inými slovami Bazalka posvätná, je tropická rastlina s pôvodom z Indie, kde je považovaná za svätú bylinku. Prášok z Tulsi má výborné čistiace a protizápalové účinky. Excelentne pôsobí na zmiešanú, mastnú až problematickú pleť so klonom k tvorbe akné. Tiež sa používa vďaka priaznivému pôsobeniu ursolových kyselín na biosyntézu kolagénu, čím spomaľuje starnutie pleti. Efektívne čistý i vlasovú pokožku, pomáha v boji proti lupinám, ukľudňuje podráždenú pokožky hlavy a zmierňuje príznaky dermatóz. 

Prášková maska & čistič na pleť sa výborne hodí na všetky typy pleti, najmä však na zmiešanú, mastnú a problenatickú.

PRÁŠKOVÁ MASKA & ČISTIČ

Bylinný prášok sa výborne hodí k príprave masiek i každodenný čistič pleti. Dokonale ošetrí, oživí a uzdraví ju. Výrobok je vhodný na denné použitie ako čistič pleti a tiež ako maska na dosiahnutie dlhodobého skrášľujúceho efektu.

Bez farbív, živočíšnych tukov, ropných derivátov, chemických a konzervačných prísad.

APLIKÁCIA

  • Ako maska: Primerané množstvo prášku (cca čajová lyžička) nasypte do misky. Pridajte tekutú zložku (voda, hydrolát, mlieko alebo jogurt) v množstve, aby po rozmiešaní sa vytvorila pasta. Vzniknutú masku pomocou kozmetického štetca či špachtle, resp. prstami rúk naneste na pleť vynechaním oblasti okolo očí. Nechajte pôsobiť do doby zaschnutia (cca. 15-20 minút) a následne opláchnite vlažnou vodou. Odporúčame používať maximálne trikrát do týždňa.
  • Ako čistič: Primerané množstvo prášku (cca čajová lyžička) nasypte do misky. Pridajte tekutú zložku (voda, hydrolát, mlieko) v množstve, aby po rozmiešaní sa vytvorila pasta. Primerané množstvo vzniknutej pasty naneste krúživými pohybmi pomocou rúk a prstov, hubky či kefy na navlhčenú pleť. Následne opláchnite vlažnou vodou. Určené na každodenné použitie.

Výrobok skladujte pri izbovej teplote a nevystavujte vlhkosti.

TIPY A TRIKY

Ako tekutú zložku si môžme vybrať vodu (minerálnu či z vodovodu), preferovaný hydrolát, mlieko, kefír i jogurt, tiež pár kvapiek z blahodarného oleja. 

Zloženie: Ocimum Sanctum Leaf Powder (Bazalka posvätná)*

100% organický produkt

Obsah: 50ml
 
 palm_oil.png            vegan.png

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty