Probio kaša banán s čokoládou 3 x 60 g Topnatur

2,90 €
skladom

Probio kaša banán s čokoládou 3 x 60 g Topnatur

Produkt je zaradený v kategoriách Raňajkové cereálie, vločky, kaše, TOPNATUR.

• Nutrične vyvážená ryžová kaša pre podporu organizmu.
• PROBIO kaše sú jedinečné svojím nutrične vyváženým zložením s prídavkom 6
probiotických kmeňov v množstve 5 miliárd na porciu.
• Ďalej obsahujú inulín, prebiotickú vlákninu, ktorá je veľmi dôležitá ako živný substrát pre rast probiotických kultúr obsiahnutých v kaši.
• Kaša obsahuje aj vitamíny a minerály - A, B1, B6, B12, C, D3, vápnik, horčík, fosfor, selén, železo, niacín a kyselinu panthothenovou.
• PROBIO kaše sú určené pre osoby s tráviacimi ťažkosťami, rekonvalescentov, pre osoby s intoleranciou k laktóze, s bezlepkovou diétou, pre vegánov a môžu ich konzumovať aj deti.
• Doba prípravy iba 3 minúty!
• Rýchle a chutné doplnenie probiotík a vlákniny.
• 5 príchutí - natural, čokoláda s proteínom, banán s čokoládou, čierne ríbezle s chia a višňa.

PROBIO KAŠA
Obsahuje 6 probiotických kmeňov (* Bacillus coagulans, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) v množstve 5 miliárd na jednu porciu. Špeciálne navrhnutá probiotická zmes zaisťuje stály počet baktérií po celú dobu trvanlivosti.

Potravina. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Zloženie
Instantná ryžová múka 34,5%, sušený glukózový sirup, kokosový tuk, trstinový cukor, inulín 6%, čokoláda horká 5%, natívny kukuričný škrob, mrazom sušený banán 1,5%, probiotické kultúry: Bacillus coagulans, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum , Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus (množstvo 5 miliárd na 1 porciu); vitamínový a minerálny premix, sul, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, emulgátor: E472e (rastlinný pôvod), stabilizátor: E340, protihrudkujúca látka: E551, aróma.

Užívanie
Obsah sáčku zalejte 150 ml horúcej vody (max. 80 ° C) a dobre premiešajte. Po uplynutí 3 minút je kaša pripravená na konzumáciu. Odporúčame konzumáciu maximálne 3 porcií kaše denne.
Vyššie dávky konzultujte s lekárom alebo odborníkom na výživu.

Obsah
3x 60 g

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty