Prášok do umývačky 800 g Feel Eco

8,19 €
nie je skladom

Prášok do umývačky 800g Feel Eco, ktorý je vysoko účinný pri odstraňovaní nečistôt a zvyškov jedla už pri nízkych teplotách od 40 ° C. Výborne zmäkčuje vodu, čím zabraňuje tvoreniu vápenatých usadenín na riade.

Produkt je zaradený v kategoriách Ekologické prostriedky na umývanie riadu.

Ako používať
Na umývačke zvoľte umývací cyklus s najnižšou teplotou. Umývajte len s plne naplnenou umývačkou a neprekračujte odporúčanú dávku umývacieho prostriedku.Tým sa obmedzuje spotreba vody a energie a znižuje znečistenie vody. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Charakteristika
Prášok do umývačky riadu, ktorý je vysoko účinný už pri nízkych teplotách od 40 * C. Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných surovín, ktoré sú v maximálnej miere šetrné k životnému prostrediu. Vďaka obsahu enzýmov pôsobí už pri nízkej teplote a odstráni napríklad aj zaschnuté vajíčka. Obsah bieliacich zložiek sa postará o čistotu Vašich pohárov od vína, hrnčekov od čaju a kávy.

Tip na ekologické umývanie riadu: Na umývačke zvoľte umývací cyklus s najnižšou teplotou. Umývajte len s plne naplnenou umývačkou a neprekračujte odporúčanú dávku umývacieho prostriedku. Tým sa obmedzuje spotreba vody a energie a znižuje znečistenie vody. Pred spustením umývačky sa uistite, že máte v umývačke doplnenú soľ a leštidlo.

Upozornenie
Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje vplyv na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nemiešajte umývacie prostriedky.

Zloženie
5% alebo viac, ale menej ako 15%: bieliace činidlá na báze kyslíka; menej ako 5%: neiónové povrchové aktívne látky; enzýmy, parfumy Obsahuje: uhličitan sodný peroxyhydrát, alkohol C12-18, etoxylované (1-2,5 E0), metakremičitan sodný pentahydrát.

Skladovanie
Skladujte v suchu a tme pri teplotách od 5 do 25 ° C.


Obsah
800 g

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty