Mamut sušené bravčové mäso 100g

9,70 €
skladom

Pre športovcov i pre tých, ktorí sa snažia jesť kvalitne a zdravo, je tu sušené bravčové mäso Mamut. Výdatné na proteíny, s jedinečnou chuťou, nízkym obsahom tukov a sacharidov.

Produkt je zaradený v kategoriách Sušienky, EBIO.

Pre športovcov i pre tých, ktorí sa snažia jesť kvalitne a zdravo, je tu sušené bravčové mäso Mamut. Výdatné na proteíny, s jedinečnou chuťou, nízkym obsahom tukov a sacharidov. Nemastná, trvanlivá a zdravá desiata so všetkými prospešnými nutričnými hodnotami sa hodí na túry, ako núdzová zásoba alebo ako domáca pochúťka k pivu či vínu. #mamutchips

Ako konzumovať sušené bravčové mäso Mamut
Je to veľmi jednoduché. Stačí len otvoriť. Nízka hmotnosť a výborná chuť sušeného a marinovaného mäsa si nájde miesto v nejednom batohu turistov či horolezcov. Sušené plátky kvalitného bravčového mäsa Vám ponúknu aj doma nevšedný gurmánsky zážitok pri posedení s priateľmi.

Charakteristika
Sušené mäso sa objavuje v histórii ľudstva v mnohých podobách. Súčasná a najznámejší je asi severoamerická verzia známa ako Jerky. Na sušenie sa vždy používa chudé mäso s nízkym obsahom tuku. Z malého kúsku sušeného mäsa možno získať rovnaké množstvo bielkovín ako z 2,4 krát väčšieho kusu čerstvého mäsa. Pre stavbu svalov je teda ideálny. Ďalšou prednosťou je jeho vysoká trvanlivosť a nenáročnosť na dlhodobé uchovávanie.

Nutričné ​​hodnoty v 100g:
Energetická hodnota 1255 kJ / 296 kcal; tuky 1,7 g; z toho nasýtené mastné kyseliny 0,7 g; sacharidy 14 g; z toho cukry 10 g; bielkoviny 56 g; Soľ 3,9 g

Zloženie
Bravčové mäso sušené, soľ, korenie, sójová omáčka.

Skladovanie
Uchovávajte v suchu a tme. Odporúčané skladovacie teploty sú +5 až + 20 ° C.
 
Krajina pôvodu
Česká republika

Veterinárne registračné číslo CZ 62910536


Obsah 
100 g

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty