Makadamový krém 140 g Natu

11,34 €
skladom

Makadamový krém 140 g Natu je vyrobený šetrným a dôkladným spracovaním makadamových orechov tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a telu prospešné látky. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie - neobsahuje stabilizátory, a

Produkt je zaradený v kategoriách Pasty a krémy, NATU.

Makadamový krém 140 g Natu je vyrobený šetrným a dôkladným spracovaním makadamových orechov tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a telu prospešné látky. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie - neobsahuje stabilizátory, aditíva, pridaný cukor, soľ ani iné zvýrazňovače chuti.

Charakteristika
Predstavujeme vám náš makadamový krém, ktorý je vyrobený šetrnou metódou zo 100% makadamových orechov. Jedná sa o zdroj kvalitnej energie z prírody. Vďaka obsahu zdraviu prospešných rastlinných tukov má blahodarné účinky na náš metabolizmus, podporuje mozgové funkcie a pomáha pri spaľovaní telesného tuku a priaznivo pôsobí na kardiovaskulárny systém.

Má príjemne sladkú chuť i vôňu, pritom sa nejedná o žiadnu neresť. Ide o bohatý zdroj vitamínov skupiny B, vitamínu E a minerálov ako draslík, horčík, vápnik, fosfor a železo. Vďaka svojmu zloženiu pôsobí ako antioxidant a obsahuje kyselinu palmitovú, ktorá priaznivo pôsobí na pokožku a hydratuje.

Alergény:
suché škrupinové plody (makadamové orechy) a výrobky z nich

Zloženie:
100% makadamové orechy

Krajina pôvodu
Česká republika

Obsah
140 g

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty

Natuneta 300 g Natu
+
nie je skladom