KOLAGÉN NA KĹBY 257 g

35 €
do 2 - 5 dní

Výživový doplnok Kolagén na kĺby s kyselinou hyalurónovou, vitamínmi, glukozamínom a chondroitínom v práškovej forme.

Produkt je zaradený v kategoriách DOPLNKY STRAVY.

Kolagén na kĺby od Adelle Davis obsahuje až 14 starostlivo vybraných účinných zložiek. Komplexná kĺbová výživa je vhodná pre každého s problémami pohybového aparátu, pre aktívnych športovcov, ale aj pre tých, pre ktorých je prevencia dôležitá. Výnimočné nie je len zloženie, ale aj chuť. Chutný ovocný nápoj v dennej dávke obsahuje 7400 mg klinicky testovaného kolagénu typu I a III a 100 mg kolagénových peptidov typu II, protizápalové zložky v podobe MSM, glukozamínu, chondroitínu a  najkvalitnejšiu formu horčíka z červených morských rias.

Bielkoviny sú základné stavebné kamene ľudského organizmu. Približne štvrtinu bielkovín v tele tvorí kolagén. Takže je extrémne dôležitý. Navyše postupujúcim vekom vyrábame menej kolagénu, ako spotrebujeme. Najmä u žien po prechode môže dôjsť k úbytku kolagénu až o 30 %. Z týchto dôvodov je potrebné dodávať kolagén touto formou.

Ucelená kĺbová výživa je vhodná pre každého s problémami pohybového ústrojenstva, pre aktívnych športovcov, ale aj pre tých, pre ktorých je prevencia dôležitá.

Kolagén na kĺby od Adelle Davis obsahuje až 14 starostlivo vybraných účinných zložiek – obsahuje nielen kolagén samotný, ale aj dôležité vitamíny a kyselinu hyalurónovú (dôležitá nielen pre pokožku, ale aj pre vnútrokĺbový priestor). Výnimočné nie je len zloženie, ale aj chuť. Chutný ovocný nápoj v dennej dávke obsahuje 7400 mg klinicky testovaného kolagénu typu I a III a 100 mg kolagénových peptidov[1] typu II, protizápalové zložky v podobe MSM, glukozamínu, chondroitínu a  najkvalitnejšiu formu horčíka.

Kolagén samotný pochádza len z kráv chovaných na brazílskej tráve. V studených atlantických vodách pri pobreží Írska a Islandu žije červená morská riasa, ktorá je unikátnym prírodným zdrojom horčíka a ďalších 72 dôležitých stopových prvkov s vysokou vstrebateľnosťou pre organizmus človeka.  V Kolagéne na kĺby od Adelle Davis sme zvýšili dávku horčíka z tejto riasy až na 100 mg v dennej dávke.

[1] peptidzlúčenina viacerých aminokyselín (aminokyseliny sú základné zlúčeniny, ktoré tvoria bielkoviny a tie sú zase základné stavebné kamene tela).

ÚČINKY KOLAGÉNU V SKRATKE:

  • pomáha udržiavať zdravé kosti a kĺby
  • pomáha udržiavať zdravé a pevné nechty
  • pomáha udržiavať zdravé vlasy a pokožku
  • spomaľuje starnutie
  • pomáha pri obnove tkanív
  • podporuje a posilňuje imunitný (obranný) systém organizmu
  • pomáha v mnohých procesoch v tele

REGISTROVANÝ NA ÚRADE VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA

Kolagén na kĺby od Adelle Davis je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY 

DÁVKOVANIE A NÁVOD NA POUŽITE: Do pohára s objemom 200ml nasypte 1 priloženú odmerku výživového prípravku Kolagén na kĺby, zalejte studenou vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite.

Obsah balenia 257g - 20 denných dávok.

Obsah v dennej dávke

1 dávka 12,87g

% RVH*

Vitamín C

500 mg

625%

Horčík

100 mg

27%

Vitamín E

50 mg

417%

Vitamín B6

10 mg

714%

Vitamín B1

5 mg

455%

Vitamín B2

5 mg

357%

Kyselina listová

600 µg

300%

Vitamín D

30 µg

600%

 * Referenčná výživová hodnota 

Množstvo aktívnych látok v ODD **

 

Hydrolyzované kolagénové peptidy I a III

7400 mg

Glukozamín sulfát

1200 mg

MSM (metylsulfonylmetán)

900 mg

Hydrolyzované kolagénové peptidy typ II

100 mg

Chondroitín sulfát

400 mg

Kyselina hyalurónová

30 mg

** Odporúčaná denná dávka dospelého

 

ZLOŽENIE: hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy, glukozamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina L – askorbová), aquamín Mg soluble (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), hydrolyzované kolagénové peptidy typu II z kuracích hrudí, chondroitín sulfát, farbivo: betakarotén, aróma: broskyňa, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, vitamín E (D – alfa – tokoferylacetát), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín B6 pyrodoxín),vitamín B1(tiamín), vitamín B2 (riboflavín), kyselina listová, vitamín D3 (cholekalciferol).

DÁVKOVANIE A NÁVOD NA POUŽITIE: Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 priloženú odmerku výživového prípravku Kolagén na kĺby, zalejte studenou vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. 

UPOZORNENIE: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, uskladňujte mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie.Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

PREHLÁSENIE O ALERGÉNOCH: Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné hlavné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obilie a arašidy. Neobsahuje lepok.

Obsah: 257 g

Excelentné, 03.04.2021 19:56

I'd like to order some foreign currency https://viehvermarktung-online.de/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Boston has already accomplished its goal. Regardless of how the Red Sox’s postseason ends — and if it is going to culminate in a duck boat parade, they’ll have to bounce back from Saturday night’s Game 1 defeat in the ALCS — they will have put the misery of 2012 behind them, establishing a new culture under manager John Farrell.


Excelentné, 03.04.2021 19:56

On another call https://mymusiconline.co.uk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com According to Thomson Reuters LPC, that deal resulted in 200million pounds of mezzanine loans being wiped out, leavingaround 500 million pounds of senior debt in place. Therestructuring was a result of the homebuilder being unable toservice its debt after the housing market slump meant fewerelderly people were able to sell their properties to move intocare homes.


Excelentné, 03.04.2021 19:56

I've lost my bank card http://sccollege.edu.my/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com "Since 2003, our government and central bank have allowed anunprecedented mixing of banking and commerce," Joshua Rosner,managing director of independent research firm Graham Fisher &Co, said in prepared remarks.


Excelentné, 03.04.2021 19:56

Canada>Canada https://ocl.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com But where everyone else sees a season already over and the Giants getting a chance to enter the Jadeveon Clowney sweepstakes, the New York Football Giants see something else. They see the NFC East standings, and they still see a glimmer of hope.


Excelentné, 03.04.2021 19:56

Do you know the number for ? https://kazaalite.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Game on! It looks like these sports stars know how to score both on and off the field. Not only do athletes have fame, fortune, legions of adoring fans and countless endorsement deals, they also have...


Excelentné, 13.03.2021 10:55

WvYBow hawtmewwsuvx, [url=http://ivxhxecetysa.com/]ivxhxecetysa[/url], [link=http://otjirlmrfdta.com/]otjirlmrfdta[/link], http://mcrcmkaivupk.com/


Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty

KOLAGÉN NA KRÁSU
+
do 2 - 5 dní