Kaša 3 zrna BIO pre deti 250 g Holle

4,47 €
skladom

Kaša 3 zrna BIO pre deti 250 g Holle

Produkt je zaradený v kategoriách Raňajkové cereálie, vločky, kaše, Potraviny pre deti, HOLLE.

Vhodné pre obdobie odstavovania dieťaťa ako súčasť zmiešanej výživy, od 6. mesiaca.

Zloženie
Celozrnná ryžová múka * 70%, kukuričná múka ** 20%, celozrnná pšenová múka * 10% vitamín B1 (podľa nariadenia EÚ) * z organického poľnohospodárstva ** z biodynamického poľnohospodárstva

Príprava
Mnohostranné použitie - ako mliečna kaša, bezmliečna kaša alebo s kaša s mliečnou výživou.

Odporúčania
Pripravte mliečnu výživu a pridajte vašu obľúbenú Holle celozrnnú kašu.

Výroba
Celozrnná múka použitá v Holle kašiach je v jednoducho stráviteľnej forme, ktorá vyhovuje práve deťom. Dobrý obsah zrna je jemne otvorený teplom a vlhkom a pripravený pre rastúce telíčko vášho dieťaťa. Tým, že používame celozrnné múky, môžeme zachovať väčšinu živín vhodných pre rast vášho dieťatka.

Poznámka
Začnite kŕmiť kašou od ca 4-6 mesiace podľa stupňa vývoja vášho dieťaťa a individuálnej potreby .Nedávejte deťom do 4. mesiaca veku ako náhradu za materské mlieko. Odporúčame začať s jednozrnnou kašou. Ryžová alebo pšeová kaša sú vhodné začať podávať medzi 4-6 mesiacom veku a potom pokračovať s ostatnými Holle kašami. Holle ponúka 4 bezlepkové kaše: Organické Ryžová kaša, organická pšenová kaša, Organická 3-zrnná kaša a Organická pšenová kaša jablčno - hrušková. Ďalej ponúkame bezobilné kaše: Organická špaldová kaša a Organická ovsená kaša. Organická krupičná kaša a Organická Baby Musli kaša s obsahom obilia. Nasledujte návod na prípravu z obalu - vždy pripravujte čerstvé jedlo, nepoužívajte zvyšky.

Krajina pôvodu
Nemecko

Obsah
250 g

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty