Hunan green leaf Wolfberry BIO 100 g

3,67 €
skladom

Hunan green leaf Wolfberry BIO 100 g zelený čaj z oblasti hory Huping Shan v čínskej provincii Hunan. Čaj s neuveriteľne chladivou a plnou chuťou a vôňou bylín, lesného ovocia, lúčnych kvetov a čerstvo nasekanej trávy.

Produkt je zaradený v kategoriách Čaje, WOLFBERRY.

Hunan green leaf BIO Wolfberry rastie na svahoch najvyššej hory čínskej provincie Hunan Huping Shan, ktorá sa týči do výšky 2 099 m. Nádherné tiesňavy, skalné vápencové formácie, ktoré obrastajú obrovské stromy a neuveriteľne čistá príroda, ktorú veľmi často zahaľuje hmla, spôsobujú, že z celého kraja priamo srší tajomno a mystická atmosféra. Miestni ľudia si tento civilizáciou nedotknutý kút prírody starostlivo strážia a cesta z turisticky najpopulárnejších oblastí do tejto provincie je časovo náročná, takže tu zostáva naozaj jeden z mála kúskov planéty, ktorý je panensky čistý. Mierne a vlhké podnebie, časté hmly a teplé dažde sú ideálne pre pestovanie čajových kríkov, takže nie je divu, že provincie Hunan je na štvrtom mieste v Číne v produkcii čaju.

Lístky čaju Hunan green leaf BIO Wolfberry sa zberajú na jar a potom sú ručne triedené a spracovávané v rodinnej manufaktúre. Náš zelený čaj sa suší tradičnou metódou pri vysokých teplotách na kachliach, pretože pri tejto, po tisícročia vyskúšané technike, v ňom zostávajú zachované všetky jeho najlepší chuťové aj pachové vlastnosti.

Čaj Hunan green leaf BIO Wolfberry má plnú, osviežujúcu a chladivú chuť, v ktorej prevažujú tóny lesného ovocia so stopou čerstvo nažatej trávy. Pri pití tohto čaju budete mať pocit, že idete pri svitaní po rannej orosenej lúke na okraji lesa plného malín a čučoriedok. Vôňa čaju má málinko štipľavé černicové a trávne podtóny, ktoré pôsobia veľmi povzbudivo a čisto.

Príprava
5 až 6 g čaju zalejeme 0,5 l vody prevarenej a schladené na 75 ° C až 80 ° C. Necháme lúhovať podľa chuti 2 až 3 minúty a dochutíme. Takto možno zhotoviť minimálne 3 nálevy.

BIO výrobok pod kontrolou: CZ-BIO-002

Krajina pôvodu
Čína

obsah
100 g

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty