Goji šťava BIO 6 x 500 ml Wolfberry

56,95 €
skladom

Goji šťava BIO Wolfberry. Lahodná šťava vyrobená z plodov goji. Túto superpotravinu považuje tradičná čínska medicína za elixír mladosti a dlhovekosti.

Produkt je zaradený v kategoriách BIO Šťavy, Výhodný nákup, WOLFBERRY.

Plodom kustovnice čínskej (Lycium chinense) sa hovorí ovocie dlhovekosti, alebo červené diamanty. Priaznivé účinky goji na ľudský organizmus preverovali po celé tisícročia čínski liečitelia v ich tradičnej medicíne, tibetskí mnísi z goji dokonca vyrábajú svoje preslávené elixíry mladosti, zdravia a dlhovekosti.

Wolfberry goji šťava sa vyrába z bobúľ kustovnice čínskej tej najvyššej kvality. Tieto plody sa pestujú sa v oblasti čínskej provincie Ningxia, ktorá je po celom svete preslávená tými najkvalitnejšími plodmi kustovnice na svete. Bobule goji majú tmavo červenú farbu a chutia asi tak, ako keď zmiešate brusnice, čerešne a šípky.

Wolfberry goji šťava je 100%, lisovaná z čerstvých plodov kustovnice čínskej. Neobsahuje farbivá ani konzervačné látky, je bez pridaného cukru a je konzervovaná pasterizáciou pri 80 ° C. V priebehu jej spracovania je kladený veľký dôraz na kontrolu a tým aj čo najvyššieho uchovanie mimoriadnych vlastností plodov kustovnice. Na jeden liter 100% šťavy je potreba 6 kg zrelých plodov kustovnice čínskej.

Goji šťava je hustá, má oranžovočervená farbu a aromatickú vôňu charakteristickú pre kustovnicu. Má plnú a silnú sladkokyslú chuť, ktorá je totožná s plodmi goji.

Šťava je vyrobená z bobúľ, ktoré sa pestujú v čínskej provincii Ningxia. O rastliny a celú úrodu goji sa miestni ľudia starajú s veľkou láskou a starostlivosťou a práve preto provincie Ningxia získava za plody kustovnice pravidelne ocenenia. K tým najvýznamnejším potom patrí zlatá cena na Malajskom medzinárodnom potravinárskom veľtrhu a tri zlaté ceny na Čínskom poľnohospodárskom veľtrhu.

Kustovnica čínska obsahuje okrem iného
• 11 základných a 22 stopových minerálov
• 6 základných vitamínov
• 5 nenasýtených mastných kyselín
• početné fenolové pigmenty (fenoly)
• početné aminokyseliny
• 8 polysacharidov a 6 monosacharidov
• beta-sitosterol a ďalšie fytosteroly
• 5 karotenoidov

Nutričné ​​hodnoty v 100 ml
Energia: 396 kJ / 95 kcal; Tuky: 4.2 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 1.0 g; Sacharidy: 12,3 g - z toho cukry 11.1 g; Bielkoviny: 2.5 g; Soľ: 0,01 g, Vláknina: 1.2 g; Vitamín C: 118 mg; Vitamín E: 1.38 mg; beta-karotén: 10.0 mikrogramov; Retinol: 2.00 mikrogramov; Sodík: 410 mg; Vápnik: 160 mg

Odporúčané dávkovanie:
30 ml ráno a 30ml večer. Dávku možno podľa chuti riediť vodou alebo inou ovocnou šťavou.

skladovanie
Pri skladovaní a preprave chráňte pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení uchovajte v chlade do 5 ° C a spotrebujte do 7 dní po otvorení. Pred použitím pretrepte.

Krajina pôvodu
Čína, Ninxia

obsah
6 x 500 ml

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty