Beregina kvapky 20 ml

20 €
do 2 - 5 dní

Biologicky aktívny doplnok stravy "Beregina" je jedinečný produkt vyrobený z jarného brezového lístia.

Produkt je zaradený v kategoriách Energia a výkonnosť, Imunita, Podpora funkcií pečene, Chudnutie.

Beregina kvapky

Obsah balenia: 20 ml

Zloženie:
Extrakt z jarných listov brezy

Biologicky aktívny doplnok stravy "Beregina" je jedinečný produkt vyrobený z jarného brezového lístia. Známe ruské brezové lesy a príroda nám dávajú cenný zdroj živín. Brezové lístie obsahuje - silice, vitamín C, karotén, triesloviny a ďalšie. Všetky tieto látky sú potrebné pre ľudský organizmus a pomáhajú udržiavať a zlepšovať zdravie.

Brezové lístie je už dlho používané v ľudovom liečiteľstve. Používa sa pri liečení porúch gastrointestinálneho traktu, žalúdočných vredov, zápal priedušiek a vírusových ochorení. Brezové lístie je nepostrádateľné pri posilnení imunity proti sezónnej chrípke a epidémií. Liečivé vlastnosti ruskej brezy sú jedinečným zdrojom biologicky aktívnych látok, ktoré pomáhajú chrániť zdravie a krásu.

Výrobná firma vyvinula a patentovala unikátnu technológiu na výrobu extraktu. Vzhľadom k jemnému čisteniu a koncentrácii biologicky aktívnych aditív sa v "Beregine" zachovávajú najcennejšie vlastnosti brezového lístia.
Vďaka vysokému obsahu bio aktívnych látok v brezových listoch, sa tento produkt odporúča každému, kto sa stará o svoje zdravie a zdravie svojej rodiny.

"Beregina" zlepšuje výkon, stabilitu nervové napätie, chráni pred nadmernou záťažou a stresom, zmierňuje úzkosti a nespôsobuje ospalosť, ako je tomu v prípade sedatív. Počas 30 minút po užití 'Beregina" budete cítiť nárast sily a elánu, budete sa môcť zapojiť do každodenných činností s radosťou. V prípade, že je zvýšená hladina cukru v krvi, "Beregina" podporuje jeho zníženie, a tým aj znižuje riziko vzniku cukrovky a zlepšuje zdravie pacientov s touto chorobou. Štúdie potvrdili schopnosť "Beregina" znižovať zvýšenú hladinu glukózy v krvi u živočíchov, ktorí trpia diabetes mellitus.

"Beregina" podporuje okamžité uvoľnenie krvných faktorov prirodzenej imunity a obnovuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. V kombinácii s protizápalovým účinkom, "Beregina" predchádza prechladnutiu a infekčným chorobám, a pomáha vyrovnať sa s nimi.

"Beregina" je určený nielen pre osoby so zníženou imunitou ako prostriedok podporujúci imunitný systém, ale aj pre pacientov s rakovinou podstupujúcich chemoterapiu.

Mimochodom, o vlastnostiach brezy, ktoré spomaľujú rast a šírenie niektorých druhov rakoviny, písali vedci prof. Molokovsky DS a prof. Djachuk GI z Saint-Petersburg štátnej lekárskej akadémie Mechnikova v roku 2006.

"Beregina" obnovuje funkciu pečene po vystavení pôsobenia alkoholu, toxínov a chemických látok, pochádzajúcich z okolitého prostredia. Pomáha znižovať príznaky zápalu pečene, ako je svrbenie kože, obnovuje funkciu pečeňového enzýmu.

"Beregina" chráni žalúdok, má mierne močopudné účinky, odstraňuje prebytočnú vodu z tela, čím sa znižuje záťaž na kardiovaskulárny systém, znižuje opuchy.

Účinky:

 • Chráni imunitný systém. Stimuluje imunitné bunky, ktoré chránia telo proti infekciám a vírusom.
 • Chráni proti vzniku nádorového bujnenia. Vykazuje protinádorovú aktivitu proti niektorým typom experimentálnych nádorov.
 • Chráni proti cukrovke. Zlepšuje vstup glukózy do buniek a znižuje zvýšené hladiny cukru v krvi.
 • Chráni proti parazitom.
 • Chráni pred infekciami. Má protizápalový účinok, pomáha telu bojovať s infekciou.
 • Chráni proti alergiám.
 • Chráni srdce. Má mierne močopudné účinky a znižuje zaťaženie na srdce.
 • Chráni pečeň.
 • Chráni žalúdok a tráviaci systém. Chráni pred vznikom vredov v gastrointestinálnom trakte.
 • Chráni všetky tkanivá a bunky v tele.
 • Podporuje rast vlasov a nechtov.
 • Znižuje chuť do jedla.

Odporúčané dávkovanie:

8-10 kvapiek ráno 30 minút pred jedlom, vopred rozpustených v malom množstve teplej vody.

Upozornenie:

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy a pre ľudí, ktorí sú precitlivené na niektorú z látok uvedených v zložení.

Balenie 10 ml obsahuje 20 denných dávok.

Balenie 20 ml obsahuje 40 denných dávok.

Krajina Pôvodu: Rusko

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty

Persicaps kapsuly 100 ks
+
do 2 - 5 dní