Aviváž s vôňou bavlny 1 l Feel Eco

3,79 €
nie je skladom

Aviváž s vôňou bavlny 1 l Feel Eco, bez obsahu alergénov. Neobsahuje farbivá a parfumy sú vyberané tak, aby boli bezalergénové. Aviváž je vhodná aj na pranie detskej bielizne a uterákov. Dermatologicky testované u osôb s citlivou pokožkou.

Produkt je zaradený v kategoriách Ekologické prostriedky na pranie.

Ako používať
Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte plnú práčku. Vyhnite sa použitie príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 4 pracie dávky. Nenalievajte priamo do bubna práčky, používajte priehradku pre aviváž určenú výrobcom práčky.

Charakteristika
Koncentrovaný avivážny prostriedok s jemnou vôňou bavlny bez obsahu alergénov určený pre všetky druhy tkanín. Prostriedok odstraňuje elektrostatický náboj z textílií a vaša bielizeň je po vypraní mäkké, príjemne vonia a ľahko sa žehlí. Prostriedok obsahuje parfum bez alergénov a možno ho teda použiť aj pri praní detskej bielizne. Použitím kondicionéra Feel eco spolu s ostatnými pracími prostriedkami Feel eco zaistíte svojmu prádlu kompletnú starostlivosť.

Antistatický efekt - odstraňuje elektrostatický náboj z textílií a Vaša bielizeň je po vypraní mäkké, príjemne vonia a možno ľahko žehliť. Nepoužívajte na športové a funkčné prádlo.

Aviváž Feel Eco je vyrobená z prírodných materiálov a je biodegradabilné (biologicky rozložiteľná) = šetrí životné prostredie. Dermatologicky testované u osôb s citlivou pokožkou (netestované NA ZVIERATÁCH).

Upozornenie
Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje vplyv na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie
5% alebo viac, ale menej ako 15%: katiónové povrchovo aktívne látky; menej ako 5% parfumy; Benzalkóniumchlorid.


Obsah
1 l

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty

Prací gél 2 l Sonett
+
skladom