Prací gél Color 1,5 l Feel Eco

8,45 €
nie je skladom

Prací gél Color 1,5l Feel Eco. Ekologický koncentrovaný tekutý prostriedok na pranie farebného a tmavého prádla pri teplotách 15, 30, 40, 60 a 90 ° C. Je veľmi účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov

Produkt je zaradený v kategoriách Ekologické prostriedky na pranie.

Ako používať
Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby, miery zašpinenia či druhu vlákna). Perte plnú práčku. Pre odstránenie silných nečistôt možno Feel Eco prací gél Color aplikovať priamo na škvrnu. Nechajte chvíľu pôsobiť (cca 5 minút). Potom je možné oblečenie vložiť do práčky a spustiť prací cyklus.

Charakteristika
Prací gél color nie je vhodný pre vlnu a hodváb. Dermatologicky testované u osôb s citlivou pokožkou (netestované NA ZVIERATÁCH). Aktívne látky obsiahnuté v pracom prostriedku sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.

Upozornenie
Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje vplyv na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nemiešajte umývacie prostriedky.

Zloženie
5-15%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky, <5%: enzýmy, parfumy, ostatné: methylchloroizothoazolinone, methylisothiazolinone.

Obsah
1,5 l

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty