Tekutý piesok 500 ml Sonett

4,31 €
skladom

Tekutý čistiaci piesok Sonnet si účinne poradí s odolnými usadenými nečistotami v celej domácnosti. Môžete ho bez obáv použiť na čistenie smaltu, nerezu, obkladačiek i plastových povrchov.

Produkt je zaradený v kategoriách Ekologické čistiace prostriedky.

Základ tekutého piesku tvorí jemne namleté ​​vápenec, ktorý v kombinácii s rastlinnými tenzidmi vytvorí jemnú penu. Tá spoľahlivo a bez zbytočného drhnutia a poškrabania povrchu odstráni aj pripečené nečistoty a mastnotu. Piesok je tak výborným pomocníkom pre čistenie grilov, digestorov a ďalších kuchynských spotrebičov, ale aj pre údržbu smaltovaných a akrylátových povrchov nielen v kúpeľni.

Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu je tekutý piesok učinný, ale tiež šetrný k citlivej pokožke rúk aj k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa totiž pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.

Použitie: Malé množstvo tekutého piesku naneste na znečistenú plochu a za pomoci hubky ľahko vyčistite. Opláchnite čistou vodou.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí.

Zloženie: Uhličitan vápenatý (50%), Kokosový alkoholsulfát (1-5%), Neiónové tenzidy (1-5%), Levanduľový olej (1%), Éterický olej z citrónovej trávy, Voda

Krajina pôvodu: Nemecko

Obsah balenia: 500ml

Certifikáty:

ECO CONTROL: Nemecký inšpekčný a certifikačný orgán EcoControl sa zameriava na kontrolu a zabezpečenie kvality bio produktov v oblasti prírodnej a bio kozmetiky. Pôsobí po celom svete a spolupracuje s veľkým množstvom partnerských organizácií, aby sa dosiahla maximálna odbornosti.
ECO GARANTIE: Eco Garantie je medzinárodný certifikát pre bio produkty. Má štandardy pre prírodnú kozmetiku, produkty pre osobnú hygienu i ekologické pracie a čistiace prostriedky. Spotrebiteľ, ktorý si kúpi produkt označený logom Eco Garantie si môžete byť istí, že produkt spĺňa prísne pravidlá pre udelenie tohto certifikátu, ktoré sú zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k prírode.
Vegáni: Logo so zelenou slnečnicou označuje výrobky celkom bez živočíšnych produktov a neboli testované na zvieratách. Udeľuje ho britská neziskovaná organizácie vegan Society založená na podporu filozofie a životného štýlu vegánstvo. Produkty musia spĺňať štandardy vegan Animal-free Standards.

Zásady ekologickej drogérie SONETT:
• Výrobky sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.
• Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka.
• Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu
• Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov
• Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty