Kokosík BIO 200 ml Wolfberry*

4,40 €
skladom

Kokosík - kokosový olej pre deti BIO 200 ml Wolfberry. Existuje veľa spôsobu výroby kokosového oleja, ale len jeden je dokonalý, jeho výsledkom je Kokosík! Kokosík je kokosový olej, ktorý je určený pre starostlivosť o pokožku bábätiek od narodenia.

Produkt je zaradený v kategoriách Prírodná detská kozmetika, WOLFBERRY.

Existuje veľa spôsobov výroby kokosového oleja, ale len jeden je dokonalý, volá sa Kokosík! Kokosík je absolútne unikátny pri starostlivosti o pokožku bábätiek od narodenia, ktorý sme starostlivo a dlho vyvíjali. Jednalo sa nám o to, aby sme získali čistú esenciu z kokosového oleja bez kalov a zvyškových nečistôt, čo sa nám podarilo. Kokosík sme vrátane obalu preto nechali podrobiť u Európskej dermatologickej organizácie laboratórnym dermatologickým testom kvality a čistoty a získali sme certifikát 179/1/2016.

Okrem vývoja samotného Kokosíku sme sa ale veľmi starostlivo venovali aj jeho obalu. Išlo  nám o to, aby obal bol praktický a nerozbil sa, pretože pri kúpaní a manipulácii s malým bábätkom k takejto nehode môže ľahko dôjsť. Po dlhom hľadaní sme našli výrobcu tvrdeného plastu, ktorý sa nám zaručil čistotou jeho produktu, takže obal na Kokosík neobsahuje ftaláty ani žiadne iné škodlivé látky, o čom svedčí vyššie spomínaný certifikát Európskej dermatologickej organizácie.

Kokosík je čistý kokosový olej získavaný metódou za studena, ktorý nie je vďaka inovatívnej technológii chemicky čistený, denaturovaný, tepelne spracovávaný, umelo parfémované ani nijako inak stabilizovaný. Kokosík je skrátka čistá prírodná esencia, ktorá má blahodarný vplyv na pokožku všetkých, vrátane novorodencov, ktorým je primárne venovaná.

Kokosový olej obsahuje celý rad vitamínov, minerálov a omega mastných kyselín, ktoré majú priaznivý vplyv na stav pokožky, vlasov a nechtov. Výborne sa hodí aj ako balzam na precitlivenú pleť, ktorú dokáže rýchlo a bez vedľajších príznakov upokojiť. Kokosík možné používať aj priamo, ale postačí kávová lyžička do kúpeľa vášho bábätka a budete mať istotu, že jeho vlásky aj pokožka budú hĺbkovo hydratované, vyživené, získajú prirodzenú bariéru proti škodlivým vonkajším vplyvom a ako bonus môžete brať, že vaše bábätko bude krásne voňať.

Krajina pôvodu
Česká republika, spoločnosť Wolfberry s.r.o.
obsah
200 ml

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty