Rakytníková šťava BIO 250 ml Wolfberry

5,81 €
skladom

Rakytníková šťava Wolfberry BIO 250 ml pôsobí antioxidačne a má celý rad ďalších pozitívnych účinkov na organizmus. Šťava je v tej najčistejšej podobe bez pridaných sladidiel, farbív a konzervantov.

Produkt je zaradený v kategoriách Antioxidanty, Imunita, BIO Šťavy, WOLFBERRY.

V tradičnej čínskej medicíne a ľudovom liečiteľstve na Sibíri a v Mongolsku sa rakytník rešetliakový používal ako liečivá bylina od pradávna. Tibetskí mnísi ho dodnes využívajú ako veľmi účinný regeneračný prostriedok pri kardiovaskulárnych chorobách a intoxikáciách, v Rusku sa rakytníku hovorí dokonca sibírsky zázrak ".

Malým množstvom šťavy neuveriteľne posilníte celkový stav organizmu a jeho prirodzenú obranyschopnosť. Šťava z rakytníka rešetliakového je vhodná na prípravu ako studených, tak teplých nápojov a hodí sa aj na varenie a pečenie.

Návod na prípravu sladkých nápojov
Jeden diel rakytníkovej šťavy pridajte do štyroch dielov mlieka, ovocnej šťavy alebo vody a podľa chuti pridajte napríklad Wolfberry kokosový cukor, med alebo sirup aloe vera. 0,5 dl rakytníkovej šťavy vám v okamihu vykúzli silný nápoj plný antioxidantov a energie.

Wolfberry Rakytníková šťava je vyrobená z bobúľ rakytníka pestovaných v Brandenbursku. Pre zachovanie prirodzených vlastností je konzervovaná iba ľahkou pasterizáciou. Jedná sa o naturálny produkt, ktorý môže obsahovať usadeninu, preto je potrebné pred použitím pretrepať! Neobsahuje farbivá, sladidlá ani konzervačné látky a nepochádza z koncentrátu.

Európsky úrad pre bezpečnosť potravín potvrdil, že rakytník rešetliakový má preukázateľne pozitívne účinky na

• Posilnenie celkového stavu organizmu
• Prirodzenú obranyschopnosť a imunitný systém
• Pôsobí antioxidačne
• Podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému
• Podporuje normálne trávenie
• Posilňuje normálnu funkciu prostaty
• Uvoľňuje svalový tonus
• Znižuje únavu a stres
• Posilňuje zdravý spánok
• Pozitívne pôsobí na normálny stav pokožky

Nutričné ​​hodnoty v 100 ml
Energia: 168 kJ / 40 kcal; Sacharidy: 5 g - z toho fruktóza 5 g; Bielkoviny: 0,8 g; Tuky: 1 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g; Vláknina: <0,5 g; Soľ: 0,006 g; Provitamín A: 20 mg / l; Vitamín C: 500-1000 mg / l; Vitamín E: 22 mg / l

Zloženie
100% šťava z plodov rakytníka rešetliakového.

Krajina pôvodu
Česká republika

BIO výrobok pod kontrolou: CZ-BIO-002

obsah
250 ml

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty