Ocot z červeného vína BIO 500 ml Rapunzel*

2,94 €
skladom

Ocot z červeného vína BIO 500 ml Rapunzel má jedinečnú chuť a vôňu a je vyrobený z hrozna červeného vína, ktoré dlho zrelo v drevených sudoch. Jeho využitie pri príprave pokrmov je všestranné.

Produkt je zaradený v kategoriách Octy, RAPUNZEL.

Ocot z červeného vína Rapunzel sa vyznačuje šetrným prírodným spôsobom výroby. Pripravuje sa z nesíreného červeného vína vyrobeného z BIO hrozna. Ocot sa potom necháva zrieť v drevených sudoch a pri výrobe nie je zahrievaný. Môže sa v ňom vyskytovať usadenina alebo zákal, ale tie nie sú na závadu, naopak svedčí o vysokej kvalite produktu. Vďaka tomu, že sa ocot vyrába z nesíreného vína, tak je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí trpia alergiou na siričitany.

Ocot Rapunzel z červeného vína vyniká ovocnou chuťou a vôňou, ktorá ľahko pripomína maliny. Hodí sa výborne do zimných šalátov a tmavých omáčok, k rybám a zverine.

Nutričné ​​hodnoty v 100g: Energia: 79 kJ / 19 kcal; Tuky: 0 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g, mononenasýtené mastné kyseliny 0 g, polynenasýtené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy: 0.6 g - z toho cukry 0.6 g; Bielkoviny: 0.4 g; Soľ: 0.05 g; Vláknina: 0 g

BIO výrobok pod kontrolou: IT-BIO-014

Zloženie: 100% Hrozová šťava z priameho lisovania, fermentovaná. Obsah prírodnej kyseliny octovej: 6%.

Krajina pôvodu: Taliansko
Obsah balenia: 500ml

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty