Fígy krájané BIO 100 g Wolfberry*

1,19 €
skladom

Fígy krájané Wolfberry BIO 100 g. Voňavé nesírené plody plné vlákniny s celou radou vitamínov a minerálov.

Produkt je zaradený v kategoriách Sušené ovocie.

Figy sú plody figovníka smokvoň (Ficus carica), ktorý bol známy a kultivovaný už pred viac ako 3000 rokmi, preukázateľne ho pestovali už starodávni Egypťania a zmieňuje sa o ňom už aj Biblia. Tento strom dorastá zvyčajne do výšky 3 až 5 m a jeho "plody" sú guľovité alebo hruškovité bobule, ktoré sa na samičích rastlinách vyskytujú v podobe jedlých fíg. "Plody" ale v skutočnosti nie sú plody, jedná sa totiž o uzatvorené plodstvo vzniknuté dozretím osobitného kvetenstva.

Figy sú ovocím s antioxidačnými schopnosťami, výborným zdrojom vlákniny a okrem toho je v nich celý rad vitamínov a minerálov. Obsiahnutý rozpustný pektín znižuje hladinu lipidov v krvi a tým napomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu. Nerozpustná vláknina a veľké množstvo nažiek zasa uľahčujú prechod potravy črevným traktom a tým udržujú jeho mikrobiálnu rovnováhu.

Sušené figy strácajú pri spracovaní dve tretiny obsahu vody, vďaka čomu sa v nich značne koncentruje obsah sacharidov, ale aj vitamínov a minerálov. Ak niekto nemá rád sušené ovocie, môže si figy namočiť na niekoľko hodín (najlepšie cez noc) do vody.

Wolfberry krájané figy majú neuveriteľnú arómu, ktoré vás očarí už pri otvorení obalu. Sú vhodné na priamu konzumáciu, ale aj do domáceho müsli, na dochutenie cereálnych kaší a dezertov, do pečiva, alebo na varenie. Figy sú nakrájané na malé kocky a potom šetrne sušené na slnku. Jedná sa o nesírený produkt ekologického poľnohospodárstva v BIO a RAW kvalite.

Nutričné ​​hodnoty na 100g: Energia: 1244 kJ / 298 kcal; Tuky: 2.3 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0.4 g; Sacharidy: 58.7 g - z toho cukry 53.7 g; Bielkoviny: 5.9 g; Soľ: 0.023 g; Vláknina: 9.2 g; Vlhkosť: 25%

Alergény: Bez alergénov

Vitamíny a minerály v 100g
Vápnik: 162 mg; Železo: 2.03 mg; Horčík: 68 mg; Fosfor: 67 mg; Draslík: 680 mg; Sodík: 10mg; Zinok: 0.55 mg; Vitamín C: 1.2 mg; Tiamín: 0.085 mg; Riboflavín: 0.082 mg; Niacín: 0.619 mg; Vitamín B6: 0.106 mg; Kyselina listová: 9 mikrogramov; Vitamín A: 10 IU; Vitamín E (alfa-tokoferol): 0.35 mg

zloženie
99% figy, 1% ryžová múka

Krajina pôvodu
Turecko

BIO výrobok pod kontrolou: CZ-BIO-002

Obsah
100 g

Excelentné, 03.04.2021 19:35

I like watching TV https://icarol.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Calls to Al-Jazeera in Qatar for comment went unanswered, but the network’s Al-Jazeera English division said in a statement that correspondent Wayne Hay, cameraman Adil Bradlow and producers Russ Finn and Baher Mohammed were detained on by authorities on Tuesday after they covered events in Cairo.


Excelentné, 03.04.2021 19:35

Is it convenient to talk at the moment? http://lithgow-tourism.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com He said: “This was not a killing in the heat or exercise of armed conflict. The prosecution case is that it amounted to a field execution. An execution of a man who was entitled to be treated with dignity and respect.”


Excelentné, 03.04.2021 19:35

I'm at Liverpool University http://acttive.com.br/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com David Ortiz had four hits — including a solo home run in the second off struggling Seattle starter Hisashi Iwakuma — to give him 1,688 hits as a designated hitter, tying Harold Baines for the career record. Ortiz doubled twice and singled in the eighth.


Excelentné, 03.04.2021 19:35

Very funny pictures http://lavakas.ee/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Frade produced 12,645 barrels of oil and equivalent naturalgas per day in August, 36 percent less than in July, and lessthan a fifth of 72,000 boepd at its peak just before the spill,the ANP said in its monthly report on Tuesday. Chevron's averageAugust share was 8,921 boepd.


Excelentné, 03.04.2021 19:35

I can't hear you very well https://www.sinykova.ru/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com If someone is here in this country illegally, and they are detained for whatever reason, why shouldn’t they be detained until they can be deported whether they’ve committed a serious crime or any crime? I’m all for immigration. We’ve got plenty of room here in the U.S. I say the more the merrier. But like every other country on the whole planet, emigrating should be done through legal means. Not doing so is a slap in the face to all those who did it legally who’ve come before them. So anyone who crosses the U.S. border, purposefully and with intent to stay, without doing so legally, should be considered a foreign invader.


Ujde to, 12.03.2021 20:37

JTlcYo yosjtlijutuw, [url=http://defymvflbsxi.com/]defymvflbsxi[/url], [link=http://qqunpvsxljic.com/]qqunpvsxljic[/link], http://kyomyonmnaxi.com/


Excelentné, 22.10.2020 12:44

cialis tolerance cialis for sale
cialis discount card


Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty