2 fázový odličovač Med Q10 255 ml Bione Cosmetics

3,88 €
skladom

2 fázový očné a pleťový regeneračný odličovač Med Q10 255 ml Bione Cosmetics. Ojedinelý prostriedok na odlíčenie a vyčistenie pokožky viečok, očných partií aj celej tváre.

Charakteristika 2 fázového očného a pleťového odličovača
Ojedinelý prostriedok na odlíčenie a vyčistenie pokožky viečok, očných partií i celého obličeja. Odličovač nielen rýchlo a šetrne bez štípania odstráni tiene, ale navyše pleť zvláčni a zregeneruje.

Odličovač je izotonický, s optimálnym fyziologickým pH.
Horná olejová fáza precízne rozpustí všetky mastné zložky dekoratívnej kozmetiky a pleť perfektne vyčistí. Zvyšky olejovej zložky sa po niekoľkých minútach z pleti úplne odparia a pleť zostane odmastená, čistá, vyvážená koenzýmom Q10. Vodná fáza odstráni z pokožky soľ, pot a nečistoty, minerálne a iné podiely, ktoré nie sú rozpustné v tukoch. Elegantný a moderný dvojfázový systém umožňuje dosiahnutie perfektného účinku bez dráždivých emulgátorov. Prítomný koenzým Q10 je obľúbenou zložkou so známou protivráskovou účinnosťou, med pokožku zjemňuje, glycerín a panthenol sú známe hydratačné zložky. Použitá výhradne hypoalergénne parfumácie, použitá konzervačná látka sa po aplikácii z pokožky po chvíli úplne odparí!

• Neštípe a nedráždi.
• Neobsahuje žiadne dráždivé konzervačné látky ani dráždivé parfumy
• Neobsahuje žiadne dráždivé emulgátory

Ako používať 2 fázový očné a pleťový odličovač
DUO pred použitím riadne pretrepte. Na čistý odličovací tampón naneste odličovač a ľahkým utieraním vyčistite.

Krajina pôvodu
Česká republika

Obsah
255 ml

Zatiaľ neboli pridané žiadne recencie. Pridajte prvú!

Pridajte svoje hodnotenie!
Vaše hodnotenie:

Súvisiace produkty